گالری میز ناهارخوری و اپن آشپزخانه

گالری میز ناهارخوری و اپن آشپزخانه

در این مطلب شما عزیزان می توانید گالری تصاویر میز ناهارخوری و اپن آشپزخانه را مشاهده نمائید. از جمله خدمات چوب آرا ساخت میز ناهارخوری در استان قم می باشد.

۲۳۹ مدل تصاویر میز ناهارخوری و اپن آشپزخانه با چوب آرا همراه باشید.

شاید شما هم فکر کنید که در خانه های کوچک نمی شود میز ناهار خوری داشت. ولی باید بگوییم که اینطور نیست و برای هر فضایی مدل خاصی مد نظر خواهد بود. بیشتر ما معتقدیم آپارتمان های کوچک برای میز ناهار خوری جایی ندارند و باید از خریدن میز صرف نظر کنید.

ولی در این مقاله به شما خواهیم گفت که حتی در محیط های کوچک نیز می توان میز گذاشت و از فضا نهایت استفاده را برد. البته نه به صورتی که به زور میز و صندلی را در خانه جا دهید و نتوانید راحت در میان آنها راه بروید. بلکه از راه اصولی و درست.

بیشتر منازل شما بصورت زاویه دار و منظم، یعنی دارای شکل مربع یا مستطیل هستند و باید در خرید میز ناهارخوری خیلی دقت کنند. میزهای ناهارخوری مربع و مستطیل نسبت به مدل های گرد و بیضوی شکل فضای کمتری را اشغال می کنند و می توانند گوشه خالی سالن نشیمن یا ناهارخوری شما قرار گیرند. 
وقتی شما برای خانه های مربع یا مستطیل میز گرد خریداری کنید، فضای زیادی از خانه را را پرت کرده اید و حرام شده است. و خانه های امروزه اکثرا کوچک هستند و شما مجبورید از نهایت فضا استفاده کنید. میزهای مربع و مستطیلی زیادی در بازار موجود هستند که صندلی ها به درون آن ها می روند، همچنین میزهایی با بازشوهایی در دو طرف طراحی شده اند که باعث می شوند شما با صرفه جویی در فضا دکور جالبی هم داشته باشید و بعد از استفاده آن ها را به حالت اولیه خود بازگردانید.

در نهایت فقط یک کار برای انجام باقی می ماند. با متخصصان ما در استودیو معماری و دکوراسیون چوب آرا تماس بگیرید.

۰۹۱۲۷۴۷۵۳۳۸

چقدر امتیاز می دهید؟

متوسط امتیاز / ۵. تعداد نفر:

هنوز امتیازی ثبت نشده! اولین نفر باشید...

Leave a Comment

Your email address will not be published.