گالری تصاویر انواع صفحه کابینت

گالری تصاویر انواع صفحه کابینت

در این مطلب شما عزیزان می توانید گالری تصاویر انواع صفحه کابینت از مثل صفحه چوب ، صفحه سنگ ، صفحه کورین ، صفحه فینگرجوینت و صفحه پلی استر را ببینید.

سنگ کورین و سایر صفحه های روی کابینت

صفحه یکی از اصلی‌ ترین قسمت‌ های کابینت است که علاوه بر مقاوم بودن باید زیبا باشد. صفحه کابینت بیش ترین تماس را با رطوبت در آشپزخانه دارد. همین دلیل خوبی برای انتخاب جنس مرغوب در این بخش است. شما می‌ توانید از متریال‌ های متنوعی برای صفحه رویه کابینت استفاده کنید؛ مانند شیشه کریستال رنگی، انواع چوب، سنگ‌های طبیعی و مصنوعی. در این جا صفحاتی که به‌ صورت معمول در بازار کار می‌ شوند را به همراه هزینه هر کدام به شما معرفی می‌ کنیم.

مشاهده گالری تصاویر انواع صفحه کابینت

صفحه کابینت بخشی از کابینت است که بعد از ساخت یونیت کابینت، روی یونیت زمینی قرار می‌گیره. این صفحات انواع متفاوتی دارن که به عنوان صفحه یا میز کار در کابینت آشپزخانه استفاده میشن. صفحات کابینت میتونن به صورت یک لب و یا دو لب باشن. صفحات یک لب صفحاتی هستن که فقط یک طرف اون‌ها قوس داده میشه. این صفحات برای کابینت‌های زمینی در حالت عادی استفاده میشه. صفحات دولب صفحاتی هستن که دو طرف اون‌ها قوس داده شده. صفحات دو لب برای جاهایی که از دو طرف دید دارند استفاده میشه مثل اپن‌ها و غیره.

 

در نهایت فقط یک کار برای انجام باقی می ماند. با متخصصان ما در استودیو معماری و دکوراسیون چوب آرا تماس بگیرید.

۰۹۱۲۷۴۷۵۳۳۸

چقدر امتیاز می دهید؟

متوسط امتیاز / ۵. تعداد نفر:

هنوز امتیازی ثبت نشده! اولین نفر باشید...

Leave a Comment

Your email address will not be published.