گالری تجهیزات آشپزخانه و اکسسوری

گالری تجهیزات آشپزخانه و اکسسوری

در این مطلب شما عزیزان می توانید گالری تجهیزات آشپزخانه و اکسسوری را مشاهده نمائید. نصب تجهیزات آشپزخانه در استان قم را به چوب آرا بسپارید.

 

۱۰۹ مدل تصاویر آکسسوری و تجهیزات آشپزخانه با چوب آرا همراه باشید.

تجهیزات کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین عوامل نظم دهی اشپزخانه هاست . چرا که امروزه با اپن شدن اشپزخانه ها، تمیز و مرتب بودن آشپزخانه به اندازه تمیز بودن هال و پذیرایی مهم است.

کابینت های آشپزخانه اصولا باید مناسب محیط مورد نظر طراحی و اجراء شوند. در این امر عواملی چون گنجایش و ابعاد، سبک طراحی و نحوه کاربری بسیار تعیین کننده هستند.

حال اگر بخواهیم درباره انتخاب خود تصمیم درستی بگیریم، باید بدانیم که تجهیزات کابینت آشپزخانه شامل گروه بزرگی از لوازم مانند: انواع سبد سوپر مارکت، تجهیزات ریلی و کشویی، سبد ثابت و اویز و پریز توکار می شود.

این گروه از کالاهای آشپزخانه در بازار به نام اکسسوری ها نیز شناخته می شوند.

از این تجهیزات نامبرده می توان جهت نظم دهی به مواد غذایی و ظروف داخل کابینت استفاده کرد و پریز برق مخفی یا توکار نیز یکی از اکسسوری های زیبا و جدید دکوراسیون داخلی به شمار می رود که در مکان هایی با دسترسی دشوار به پریز برق کاربرد فراونی دارد.

 خرید تجهیزات داخل کابینت آشپزخانه توجه به موارد فراوانی از جمله قیمت سبد، ابعاد، نوع طراحی، کاربرد کالا و جنس یراق آلات به کار رفته در آن اهمیت دارد. هریک از سبدهای موجود به لحاظ مکان نصب مختص قرار دادن در مکان های مشخصی هستند. به عنوان مثال نظم دهنده مواد شوینده را معمولا داخل کابینت کنار ماشین لباسشویی یا سینک ظرفشویی قرار می دهند.

 

مشاهده گالری تجهیزات آشپزخانه و اکسسوری

 

در نهایت فقط یک کار برای انجام باقی می ماند. با متخصصان ما در استودیو معماری و دکوراسیون چوب آرا تماس بگیرید.

۰۹۱۲۷۴۷۵۳۳۸

 

چقدر امتیاز می دهید؟

متوسط امتیاز / ۵. تعداد نفر:

هنوز امتیازی ثبت نشده! اولین نفر باشید...

Leave a Comment

Your email address will not be published.