گالری تصاویر نیمکت چوبی

گالری تصاویر نیمکت چوبی

اگر قصد مشاهده عکس نیمکت چوبی – عکس دکور تراس را دارید می توانید به مطلب گالری تصاویر نیمکت چوبی در وبسایت چوب آرا مراجعه نمایید. از جمله خدمات چوب آرا ساخت نیمکت چوبی در استان قم می باشد.

۶۴ مدل گالری تصاویر نیمکت چوبی تراس – با چوب آرا همراه باشید.

بالکن و تراس خانه جزء آن بخش هایی می باشد که در کشور ما چندان اهمیتی به آن داده نمی شود. تراس و بالکن در ایران بیشتر یا برای پهن کردن لباس ها از آن استفاده میشود یا بعنوان انباری برای ریختن وسایل بلا استفاده ولی نوع چیدمان و کاربری تراس در دیگر کشورهای دنیا کمی متفاوت است آنها به تراس و بالکن به چشم یک نشیمن بهاری و تابستانی نگاه می کنند و ارزش زیادی برای این بخش خانه قائل هستند.

بالکن و تراس منزل خود را دست کم نگیرید از همین فضای محدود و کوچک با کمی خوش سلیقگی می توان بهترین بهره را برد و به یک فضای نشیمن سبز و با طراوت تبدیل کرد که بتوان به هوای آن لحظاتی را از زیر سقف و چهارچوب سیمانی خانه فرار کرد.

اولین نکته ای که باید در بالکن های کوچک رعایت کرد استفاده از صندلی یا نیمکت های کوتاه با رنگ های روشن و شاد می باشد.برای اینکه میز و صندلی فضای شما را تنگ نکند می توان از میزهاو صندلی های تاشو استفاده کرد.

همچنین با هزینه کمتر ،می توانیدبا استفاده از چند تخته چوب میز یا نیمکت های چوبی درست کنید و با زدن رنگ های شاد یا قرار دادن تشک های رنگی روی آن جلوه خاصی بهشان بدهید .زمانی نمی خواهید از صندلی یا نیمکت استفاده کنید در این روش می توان با استفاده ازکوسن ها و تشک های رنگی روی زمین با چیدمان خاص، تراس خودرا تزیین کنید.

 

مشاهده گالری تصاویر نیمکت چوبی

 

در نهایت فقط یک کار برای انجام باقی می ماند. با متخصصان ما در استودیو معماری و دکوراسیون چوب آرا تماس بگیرید.

۰۹۱۲۷۴۷۵۳۳۸

چقدر امتیاز می دهید؟

متوسط امتیاز / ۵. تعداد نفر:

هنوز امتیازی ثبت نشده! اولین نفر باشید...

Leave a Comment

Your email address will not be published.