Enter your keyword

ویترین مغازه و کانتر فروش کامپیوتر مدرن ۱۴۴۳

ویترین مغازه و کانتر فروش کامپیوتر مدرن ۱۴۴۳

IN دکور تجاری
portfolio
Investor Name:
آقای خراسانی
Published Date:
2015-08-16
Location:
ام دی اف مات
Value:
1443
Architecture:
دکور تجاری
About Project

یکی از پروژه های دکور تجاری مجموعه چوب آرا در قم ، ویترین مغازه و کانتر فروش کامپیوتر مدرن می باشد که در سال ۱۳۹۴ با استفاده از ام دی اف مات انجام شد

 

مراحل اجرای ویترین مغازه و کانتر فروش کامپیوتر مدرن

با توجه به اینکه دکوراسیون داخلی چوب آرا، یکی از فعالیت های خود را انجام پروژه های دکوراسیون تجاری در قم قرار داده است، جناب آقای خراسانی طی تماسی با آقای افشاری (مدیر مجموعه چوب آرا) در مورد نیازهای دکور مغازه خود با ایشان صحبت نمودند. پس از بازدید اولیه و بررسی دقیق محیط مغازه، پیشنهاداتی از سوی مجموعه به مشتری عزیز شد که در نهایت با ساخت میز فروش و همچنین ویترین موافقت شد.

پس از آن، آنالیز و برشکاری قطعات مورد نیاز دکوراسیون، کلاف های ساخته شده در محل پروژه قرار داده شد و در نهایت نصاب های حرفه ای مجموعه چوب آرا کار نصب و نهایی کردن پروژه را انجام دادند که تصاویر آن را در ادامه مشاهده می کنید.

اگر قصد طراحی و ساخت دکوراسیون مغازه خود را دارید حتما با ما تماس بگیرید. مشاوره رایگان مجموعه چوب آرا می تواند راهنمایی برای انجام بهتر پروژه شما در قم باشد. کیفیت خدمات و همچنین قیمت بسیار مناسب از ویژگی های چوب آراست که سبب شده خود مشتریان ما تبلیغات ما باشند.

 

طراحی و ساخت انواع دکوراسیون تجاری

۰۹۱۲۷۴۷۵۳۳۸